Młodość pod Maltańskimi gwiazdami po polsku od 17:00 po 21:00

Zapraszam na wycieczkę po Rabacie (Rabat to przedmieścia miasta Mdina) i po dawnej stolicy wyspy Mdinie, nazywanej miastem ciszy, klify Dingli i Paceville na koniec programu.

Co zobaczymy na wycieczce:

✅Pospacerujemy urokliwymi uliczkami Rabatu. Wszystko tu jest przepełnione duchem historii i ma wręcz bajkowy wymiar. Każdy dom ma swojego patrona, każdy jest wyjątkowy. Nigdzie na świecie nie spotkacie takiej ilości świętych i patronów w jednym miejscu. Ich obecność nadaje kamieniczkom niepowtarzalny charakter. Z każdej spogląda na nas czy to święty Józef, czy święty Paweł, święta Agata, święta Rita …. szczególnie jednak Rabat związany jest ze świętym Pawłem. To tutaj przebywał po tym jak w 60 roku n.e jego statek rozbił się u wybrzeży Malty.

✅Następnie spacerkiem przejdziemy do Mdiny – starej stolicy Malty. Nazywana jest miastem ciszy. Zachwyca perełkami architektury, a jej potężne mury tworzą niesamowity klimat, w serpentynie wąskich uliczek będziecie mogli całkowicie się zatracić.

✅Obowiązkowo wspólnie wczujemy się w duszę Rabatu przy narodowym napóju z gorzkich pomarańczy – Kinny lub maltańskie piwo Cisk i pysznych maltańskich pastizzii.( przekąska nie jest w cenie).

✅Udamy się na klify Dingli – miejsce, którego nie można opisać. To miejsce trzeba poczuć. Trzeba stanąć na tej niezwykłej ponad 200-metrowej formacji skalnej i podziwiając piękne widoki, wypatrywać na morzu maleńką wyspę Filfla i patrzeć jak fale uderzają z gracją o potężne skały.

✅ Kiedy slonce juz zajdzie warto dać ponieść się chwili i zabawie. Dlatego nasz ostatni przystanek wycieczki to będzie plaża w Paceville, tutaj każdy pójdzie w swoją stronę, możliwości jest sporo, przede wszystkim jednak jest to miejsce imprezowe, życzymy Wam udanych tańców i zabaw do białego rana.

Wycieczka Młodość

Dodatkowe informacje

Typ wycieczki – Łączona z innymi turystami (nie prywatna).

Ile będzie trwała wycieczka?

Nasz spacer potrwa 4 godziny.

Jaki jest koszt wycieczki?

Cena – 35 euro;

Czy są dodatkowe koszty?

Nie mamy dodatkowych kosztów.

Co zabrać ze sobą?

Nakrycie głowy zabezpieczające przed słońcem, wodę i dobry humor. Tego nie możecie ominąć!

Nie możemy się już doczekać poznania Was na wspólnej wycieczce! Do zobaczenia!

Ubezpieczenie podróżne

? Malta Travel Guide zdecydowanie zaleca wykupienie ubezpieczenia podróżnego.

Odpowiedzialność /Straty i uszkodzenia

? Jeżeli chodzi o nasze biuro to podczas zwiedzania z nami poszczególne podmioty, takie jak transport lądowy, statki, restauracje, posiadają oczywiście ubezpieczenie w przypadku szkód zaistniałych z ich winy.

? Biuro Malta Travel Guide nie odpowiada jednak za straty i uszkodzenia podczas wycieczki, zaistniałe z winy turysty.

? Dotyczy to również chorób, uszkodzeń ciała i śmierci.

? Podczas naszych wycieczek zapewniamy Państwu profesjonalną obsługę, komfort zwiedzania i bezpieczeństwo.

Przeczytaj więcej o ubezpieczeniach, nagłych wypadkach i odpowiedzialności tutaj

ZAREZERWUJ WYCIECZKĘ TERAZ

Rekomendacje

Dobry wieczór p. Natalio☀️?‍? Niestety już jutro rano wracamy do Polski,było bardzo miło Panią poznać,jest Pani wspaniałą i wyrozumiałą kobietą,na Facebooku wstawimy super opinie ? Napewno będę Panią polecała znajomym,którzy będą jechali na Maltę. Dziękujemy bardzo ? za wspaniałe wycieczki i poświęcony nam czas. A na Nowy Rok ,życzymy duuuużżżo zdrówka dla Pani i całej rodziny ???

Honorata i Przemek

Rekomendacje Honorata i Przemek

Dwa wspaniałe dni, dwie wspaniałe wycieczki po Malcie. Wszystko to zawdzięczamy atrakcjom Malty ale też lub przede wszystkim dzięki przewodniczce, Carmel Natalia Coleiro. Było super!!!
Natalko POZDRAWIAMY!!!!

Dariusz Dabała

Rekomendacje Dariusz Dabała

ZAREZERWUJ WYCIECZKĘ TERAZ

Dołącz do nas

Szybki Kontakt

WhatsApp/Viber: +35679918722
Email: info@maltatravelguide.pl
Mobile: +35679918722
Perły Malty – wycieczka objazdowa po Malcie
Malta w jeden dzień - wycieczka po Malcie