UBEZPIECZENIE / SYTUACJE AWARYJNE / ODPOWIEDZIALNOŚĆ BIURA MALTA TRAVEL GUIDE

Szanowni Państwo, przed wyjazdem prosimy zaopatrzyć się w Ubezpieczenie od Kosztów Leczenia i Następstw Nieszczęśliwych Wypadków. W przypadku chorób przewlekłych lub chęci uprawiania sportów ekstremalnych w odpowiednie ubezpieczenie dodatkowe.

Zalecamy również dodatkowe ubezpieczenie OC.

W obecnej pandemicznej sytuacji rozsądne wydaje się również włączenie pakietu Ochrona COVID-19.

Z doświadczenia wiemy również, że ubezpieczenie bagażu niejednokrotnie ułatwiło wypoczynek naszym turystom.

Decyzja należy do Państwa ale z pewnością rozsądnie dobrany pakiet ubezpieczeniowy, zgodny z Państwa indywidualnymi potrzebami, sprawi, że Państwa pobyt będzie bezpieczny i bezstresowy.
Jeżeli chodzi o nasze biuro to podczas zwiedzania z nami poszczególne podmioty, takie jak transport lądowy, statki, restauracje, posiadają oczywiście ubezpieczenie w przypadku szkód zaistniałych z ich winy.

Biuro Malta Travel Guide nie odpowiada jednak za straty i uszkodzenia podczas wycieczki, zaistniałe z winy turysty.

Dotyczy to również chorób, uszkodzeń ciała i śmierci.

Podczas naszych wycieczek zapewniamy Państwu profesjonalną obsługę, komfort zwiedzania i bezpieczeństwo.

Oczywiście jadąc na wczasy chcielibyśmy uniknąć sytuacji nieprzewidzianych, kryzysowych. Najczęściej podróż czy aktywny wypoczynek przebiegają bezproblemowo ale czasami takie sytuacje się zdarzają i w przypadku ich zaistnienia odpowiednie ubezpieczenie bardzo ułatwia życie i minimalizuje stres .

Przed przyjazdem na Maltę polecamy skontaktować się z naszym biurem, a my udzielimy wszelkich informacji i odpowiemy na Państwa pytania.

Jestem do Państwa usług!
Z gorącymi pozdrowieniami,
Natalia Coleiro