Zapraszamy Państwa do przeżycia wyjątkowej przygody. Perły Malty to wycieczka, która przybliży Państwu najpiękniejsze i najbardziej charakterystyczne dla Malty miejsca. Podczas jednej wycieczki odwiedzicie Państwo największe atrakcje przyrodnicze takie jak: klify Dingli, Błękitną Grotę , kulturowe, związane z bogatą historią Malty jak: Mdina, Rabat, ale również poznacie Państwo maltańskie tradycje. To jedyna okazja aby przeżyć wyjątkowy dzień, podczas którego Malta odkryje przed Państwem swoje najpiękniejsze karty. Odkryj PERŁY MALTY z polskim przewodnikiem.

Co zobaczymy podczas wycieczki?

Ogrody świętego Antoniego, Rabat, Grota Św. Pawła oraz Katakumby, bilet w cenie wycieczki, Mdinę, klify Dingli, Błękitną Grotę, Mostę i kościoł Wniebowzięcia Matki Bożej bilet w cenie wycieczki.

Jak będzie wyglądał nasz program?

✅ Zabierzemy Państwa z hotelu i udamy się do miasta Mosta i kościoła Wniebowzięcia Matki Bożej, którego kopuła o średnicy 38 metrów należy do największych na świecie. To właśnie ta kopuła będzie pretekstem do przywołania tragicznych losów Malty podczas II wojny światowej.

✅ Następnym punktem programu będą ogrody świętego Antoniego z XVI wieku. To wyjątkowe miejsce – oaza spokoju, miejsce gdzie można odpocząć od palących latem promieni słonecznych. To Jedno z najbardziej ulubionych miejsc również wśród Maltańczyków. W podziwianiu pięknej, egzotycznej roślinności będą nam towarzyszyć mieszkańcy ogrodów: dostojne pawie, kaczki, żółwie …

✅ Po tej atrakcji przejedziemy do Błękitnej Groty. I tu czeka na Państwa moc wrażeń. Małymi łodziami przepłyniecie do zespołu grot, w których podziwiać będziecie niesamowite zjawiska optyczne. Odbicie światła słonecznego od piaszczystego dna morza przy zróżnicowanej głębokości bardzo czystej wody, powoduje, że widzimy ją w różnych odcieniach niebieskiego.(Cena wycieczki nie obejmuje biletów wstępów na rejs).

✅Na wycieczce dostaną Państwo Tradycyjną Maltańską Kanapkę Ftira.
By nie czuli Państwo głodu podczas intensywnego zwiedzania z nami, oferujemy przekąskę „do ręki”, maltański przysmak którym jest chleb typu arabskiego il-ftira. Do tego orzeźwiające Maltańskie Piwo Cisk lub tradycyjny Maltański napój Kinny. Pozwoli to Państwu poczuć prawdziwego ducha wysp maltańskich.
Po takim cudownym odpoczynku z pięknymi widokami morza, możecie Państwo ruszyć na dalsze zwiedzanie Malty.

✅ Udamy się na klify Dingli – miejsce, którego nie można opisać. To miejsce trzeba poczuć. Trzeba stanąć na tej niezwykłej ponad 200-metrowej formacji skalnej i podziwiając piękne widoki, wypatrywać na morzu maleńką wyspę Filfla i patrzeć jak fale uderzają z gracją o potężne skały.

✅ Następnym punktem programu będzie Rabat. Miejsce, które przede wszystkim kojarzy się ze świętym Pawłem. Faktycznie, to właśnie tutaj przebywał on po katastrofie statku w 60 r.

✅ Odwiedzimy Grotę  Świętego Pawła, w której modlił się również Jan Paweł II podczas pielgrzymki na Maltę w roku 1990.

✅Pospacerujemy wąskimi labiryntami Katakumbów, które znajdują się przy grocie Św.Pawła.

✅ Spacerując urokliwymi uliczkami Rabatu, podziwiać będziemy charakterystyczną maltańską architekturę z kolorowymi, drewnianymi balkonami i podglądać spokojne życie mieszkańców.

✅ Obowiązkowo spróbować trzeba będzie miejscowe przekąski – maltańskie pastizzi, których zapach wyczujecie Państwo z daleka.

✅ Rabat sąsiaduje bezpośrednio z Mdiną – starą stolicą Malty i właśnie Mdina będzie naszym kolejnym celem. Tutaj czas się zatrzymał. Państwo również zaczarowani atmosferą Mdiny powirujecie kilka wieków wstecz i będziecie podziwiać z potężnych murów Mdiny niesamowity widok na prawie całą wyspę. Po wyjątkowych doznaniach duchowych i strawie kulturalnej czas przyjdzie na maltańską przyrodę i jej największe atrakcje.

Dodatkowe informacje

Prosimy założyć wygodne ubrania i buty ponieważ w trakcie wycieczka będziemy się również poruszać pieszo.

Typ wycieczki – Łączona z innymi turystami (nie prywatna).

Do jedzenia oferujemy typowy maltański przysmak – chleb typu arabskiego il-ftira. W którym umieszczony jest w środku tuńczyk, kapary, oliwki, cebula, pomidory i owczy ser gbejna. Proponujemy do picia narodowy napój z gorzkich pomarańczy – Kinny lub maltańskie piwo Cisk.

Chleb + napój w cenie wycieczki.

Ile będzie trwała wycieczka?

Cały program będzie trwał około 6-7 godzin.

Jaki jest koszt wycieczki?

  • Koszt zwiedzania to 55€ od osoby;

  • Koszt zwiedzania dla dziecka poniżej 10 lat to 45€;

  • Dzieci poniżej 3 lat 25€;

  • Wiek dziecka może zostać zweryfikowany podczas okazywanja biletów wstępu( np. na prom, do muzeum czy innych atrakcji).
  • Aktualny harmonogram dostępnych wycieczek znajduję się w przypiętym poście na moim profilu na FACEBOOKU✅.
  • Uwaga: Kolejność programu jest ramowa. Jeżeli jakiś obiekt, miejsce z przyczyn od nas niezależnych będzie niedostępne, zastąpimy je inną atrakcją na wyspie.

Dodatkowe koszty:

  • Rejs do Błękitnej Groty -10 €

Co zawiera cena?

Obsługę przewodnika;

Transport Z i DO Waszego hotelu (apartamentu);

Bilet wstępy do Groty Św. Pawła+Katakombów  i do kościoła Wniebowzięcia Matki Bożej (potocznie zwanym Rotundą);

Maltańską kanapkę Ftira (z pastą pomidorową, oliwkami, kaparami, tuńczykiem, cebulą i owczym serem Gbejna), a do picia lokalny napój Kinnie o smaku gorzkich pomarańczy lub lokalne piwo Cisk;

Serdecznie zapraszamy i czekamy na Państwa!!!

JAK ZAREZERWOWAĆ WYCIECZKĘ?

 Uwaga:REZERWACJE TYLKO za pośrednictwem wiadomości tekstowej na WhatsApp pod numerem+35679918722

Kochani turyści, jak nie odbieram telefonu , to znaczy że jestem na wycieczce. Proszę pisać ✍️ do mnie na WhatsApp ✅o dowolnej godzinie. .

Odpiszę Państwu, ale dopiero wieczorem lub w nocy.Prosimy o wyrozumiałość

Odbieramy w WYZNACZONYM miejscu POBLIŻU hotelu lub apartamentu. Z Valletty odbieramy obok The Phoenicia hotelu.

Z Marsaskala, Marsaxlok, Birzebbuza, Trój Miasta, Naxxar, Paola, Birkirkara, Mdina, Rabat i innych nie turystycznych miejscowości prosimy Państwa dojechać do Valletty do The Phoenicia hotelu

Ubezpieczenie podróżne

Malta Travel Guide zdecydowanie zaleca wykupienie ubezpieczenia podróżnego.

Odpowiedzialność /Straty i uszkodzenia

Jeżeli chodzi o nasze biuro to podczas zwiedzania z nami poszczególne podmioty, takie jak transport lądowy, statki, restauracje, posiadają oczywiście ubezpieczenie w przypadku szkód zaistniałych z ich winy.

Biuro Malta Travel Guide nie odpowiada jednak za straty i uszkodzenia podczas wycieczki, zaistniałe z winy turysty.? Dotyczy to również chorób, uszkodzeń ciała i śmierci.

Podczas naszych wycieczek zapewniamy Państwu profesjonalną obsługę, komfort zwiedzania i bezpieczeństwo. Przeczytaj więcej o ubezpieczeniach, nagłych wypadkach i odpowiedzialności tutaj

ZAREZERWUJ WYCIECZKĘ TERAZ

Rekomendacje

Jeden z najlepszych dni spędzonych w moim życiu. Perły Malty – a właściwie jej smaki i zapachy????Fantastyczny mix przeszłości z przyszłością. Malta – jedyna w swoim rodzaju. ????

Rafał Tomala

Rekomendacje Rafał Tomala

Natalko dziękujemy bardzo! To był wspaniały dzień ??❤️?

Natalia Korkosz

Rekomendacje Perly Malty Natalie

Dziękujemy Natalio, piękna wycieczka!

Jacek Bielaczyk

Rekomendacje Perly Malta Jacek Bielaczyk

Dziękujemy za super zwiedzanie! Do zobaczenia przy okazji kolejnej wizyty na Malcie??

Dariusz Karolak

Rekomendacje Perly Malty Dariusz Karolak

Wspaniały dzień z Natalią. Perły Malty to zapewne namiastka tego co można zobaczyć, ale dzięki Natalii mogliśmy poznać wiele ciekawych miejsc. Świetny przewodnik z niesłychaną wiedzą o wyspie. Polecamy wszystkim serdecznie!

Jarek Pawłowski

Rekomendacje Perly Malty Jarek Pawłowski

Wycieczka poprowadzona przez Panią Natalię naprawdę godna polecenia. Podczas wycieczki oprócz zwiedzania bardzo ciekawych miejsc dowiedzieliśmy się dużo interesujących rzeczy o kulturze, zwyczajach i przyzwyczajeniach. jej mieszkańców. Pani Natalia dołożyła od siebie trochę młodzieńczej energii i poczucia humoru. Serdecznie wszystkim polecamy.

Piotr Papierski

Właśnie wróciliśmy z 3 dniowego pobytu na Malcie. Dzięki pani Natalii w tym krótkim czasie zwiedziliśmy najciekawsze miejsca i zabytki Malty (2 wycieczki) a także zaliczyliśmy najlepsze plaże. Pani Natalia jest profesjonalistką, dobrze zorganizowaną i przemiłą osobą. To był wspaniale spędzony czas. Polecamy panią Natalię jako doskonałego organizatora wolnego czasu i przewodnika wycieczek – i to za bardzo umiarkowaną cenę.

Hania z mężem

Pani Natalio, bardzo dziękujemy za wspaniały dzień! Spędziłyśmy bardzo przyjemny dzień z cudowną Panią przewodnik. Jest to osoba z pasją, kochająca Maltę, z poczuciem humoru, olbrzymią wiedzą.Pani Natalia dopasowuje się do potrzeb i oczekiwań grupy. Jesteśmy bardzo wdzięczne i polecamy z czystym sumieniem. Dziewczyny z Somonina. Pozdrawiamy serdecznie. ???

Bardzo dziękujemy Pani Natalii Colejro za wspaniałą wycieczkę po Malcie, miłą atmosferę, moc ciekawych wiadomości o wyspie i piękne zdjęcia , które nam robiła w trakcie zwiedzania . Jesteśmy zachwyceni Panią i Pani osobowością.❤️Polecamy !

Renata SkubaRekomendacje Perly Malty Renata Skuba

Serdecznie polecam 🙂 Byliśmy z dwójką dzieci. Zobaczyliśmy wszystkie najważniejsze punkty na wyspie. Sympatyczni kierowcy, cudowna Pani Natalia ktora zdradzi Wam wszystkie tajemnice wyspy.. i na koniec zaprowadzi do Pastizzerii w której smak pierożków Pastizzi powali Was na kolana (a co najlepsze turystów brak! sami lokalesi i Wy). Mega ? Wycieczka bez spinki, na luzie, sympatycznie. No i najlepsza ftira z tuńczykiem. Pani Natalia zna miejsca gdzie zjesz najlepiej! Zapomniałam dodać że Pani Natalia jest świetnym fotografem, więc jest dodatkowy bonus z wycieczki – super zdjęcia!

Ewa Iwanek Rekomendacje Perly Malty Ewa Iwanek

Fantastyczne dwa dni z cudowną Natalią na wyspie Gozo i Malcie❤️❤️❤️ Ciekawostki, dużo śmiechu i przemiła atmosfera. Polecamy!

Magda Odrowąz- Kruszka Rekomendacje Perly Malty Magda Odrowąz- Kruszka

Wspaniała wycieczka Perły Malty, ukazuje najpiękniejsze zakątki tej uroczej wyspy; wycieczka nie jest męcząca, nie chodzi się wysoko, raczej lekki spacer, bez pośpiechu; widoki przecudne; Natalia jest pełna energii; wspaniała osoba; ciekawie opowiada, również o życiu na Malcie; bardzo, bardzo gorąco polecam;

Alessandra

Rekomendacje Perly Malty Alessandra

Wycieczka z Natalią to nie tylko profesjonalnie przygotowany program, ale też niezwykła atmosfera, życzliwość i zaangażowanie. Poznaliśmy atrakcje i zabytki Malty w ofercie „Perły Malty”, którą polecamy wszystkim, którzy pierwszy raz goszczą na wyspie. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas???

Grażyna Szymainda

Rekomendacje Perly Malty Grażyna Szymainda

ZAREZERWUJ WYCIECZKĘ TERAZ

Dołącz do nas

Szybki Kontakt

WhatsApp/Viber: +35679918722
Email: info@maltatravelguide.pl
Mobile: +35679918722
Malta w jeden dzień - wycieczka po Malcie