Cudownie, zachwycająco, kolorowo i wesoło. Nawet jeżeli nie jesteś fanem bohaterów filmu «Popeye» myślę, że powinieneś to obowiązkowo zobaczyć!

W latach 80-tych na Malcie wybudowano wioskę specjalnie na potrzeby filmu «Popeye». Kiedy zdjęcia się skończyły postanowiono wioskę pozostawić i przekształcić w wyjątkową atrakcję turystyczną – “maltański Disnayland”

«Popeye» – to komedia muzyczna, w której główną rolę zagrał słynny aktor Robin Wiliams.

Wioska marynarza Popeye – to niesamowite miejsce, położone w wyjątkowym zakątku Malty. Na miejscu autentyczne dekoracje z filmu, wszystko jak żywe. Czas się tu zatrzymał. Z pewnością wizyta w tym miejscu będzie dla państwa wspaniałym przeżyciem.

Ma się wrażenie, że cofamy się do czasów dzieciństwa. Człowiek staje się nagle jak dziecko, chce się cieszyć wszystkim, bawić, wszystkiego dotknąć i sprawdzić a z twarzy nie schodzi uśmiech – znak autentycznej radości i zadowolenia.

Magiczna wioska , którą trzeba obowiązkowo odwiedzić będąc na Malcie z dziećmi lub przyjaciółmi.

Tutaj spędzą państwo z przyjemnością cały dzień !

Gwarantuję, że zrobicie państwo mnóstwo wspaniałych zdjęć i poczujecie się jak aktorzy z filmu!

Na terenie wioski znajdują się oczywiście punkty gastronomiczne, gdzie możecie państwo coś smacznego przekąsić , wypić dobrą kawę. Od czasu do czasu spotkacie żywą postać z filmu  – specjalnie na gości czekają one w magicznej, zaczarowanej wiosce.

Serdecznie polecam Państwu to wyjątkowe miejsce!!!