Pani Natalio, serdecznie dziękujemy za wycieczkę na Gozo. Na pewno jeszcze skorzystamy z Pani oferty.
Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia
Małgorzata Wawrzyniak
Natalio
Chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować za dzisiejszą wycieczkę było fantastycznie – będziemy polecać każdemu, dziękujemy za super poczęstunek i za wyjątkową dawkę śmiechu
Ania Marcin Magda i marek
Pragniemy serdecznie podziękować za niezapomnianą wycieczkę po Malcie. Szczególnie dziękujemy za pyszny poczęstunek, który umilił nam czas.Oferowane atrakcje były niezwykle interesujące i dostarczyły nam wielu wrażeń. Dziękujemy również za uśmiechy i pozytywną atmosferę, którą Pani stworzyła. Cała nasza ekipa jest BARDZO zadowolona z tej podróży.
Pozdrawia ekipa Krzyśka z „Synkiem”
Pani Natalio, jest Pani wspaniałą osobą, pracuje Pani z pasją a uśmiech udziela się wszystkim, którzy mają okazję poznać Maltę w Pani towarzystwie . Wycieczka wspaniała, bardzo dobrze zorganizowana. Polecamy wszystkim ! Pozdrawiamy !
Justyna Słaboń
Bardzo dziękujemy za cudowną wycieczkę, za tą radość i optymizm, za przecudowną Maltę i jej uroki Natalia jesteś niesamowita!!! Już chcemy wracać na kolejne wyprawy. Jeszcze raz baaaaaardzo dziękujemy
Iza Banach
Dziekujemy bardzo Pani Natalio za cudowny dzień pełen niezapomnianych wrażeń
Agnieszka i Andrzej
Dziękujemy za dzień pełen atrakcji i wspaniałych widoków. Jak wrócimy kiedyś na Maltę z pewnością skorzystamy z usług biura, na pewno będziemy polecać znajomym.
Pozdrawiam,
Konrad Pelc
Dziękujemy za super wycieczkę! Wszystko było świetnie zorganizowane i dopracowane w każdym szczególe. Będziemy ją miło wspominać i na pewno Panią polecać
Magdalena Żmuda
Dziekujemy za wstanialy dzień na Gozo .
Jesteśmy pod wrażeniem organizacji ( odbior ze wskazanego miejsca, przeprawa promowa i objazd przez Gozo ) nie wspominajac juz o ciaglym kontakcie z Twojej strony wcziraj kraz dzis rano czy wycieczka dojdzie do skutku. Pełna profeska, szacun. Ukłony rowniez dla przewodnika Kamila i jak cos to my mozemy oprowadzic go po Sandomierzu Jeszcze raz dziekujemy za wspaniala wycieczke.
Anna
Pani Natalio, serdecznie dziękujemy za wspaniałe wycieczki- na Gozo z p. Kamilem i Perły Malty- z Panią. To był wspaniały czas zwiedzanie z takimi przewodnikami to ogromna przyjemność. Pełen profesjonalizm jesli chodzi o organizację, wiedzę o Malcie i atmosferę.Pyszne jedzenie dopełniło całości.
Malta jest piękna, wracamy pełni pozytywnej energii.
Pozdrawiamy
Barbara z rodziną
Natalio,
serdeczne podziękowania za wspaniałą wycieczkę po Malcie przesyła Ewa z ekipą z Ostrołęki.
Dziękujemy za świetną organizację, ogrom ciekawych opowieści, fantastyczną atmosferę i Twoje poczucie humoru. Bylismy zaopiekowani i ugoszczeni. Dzięki Tobie Malta zostanie w naszej pamięci na długo! Do zobaczenia.
Dzięki Natalia, to była wspaniała i niezapomniana wycieczka z maltańską duszą. Będziemy opowiadać, polecać i wracać do niej wspomnieniami
Karolina Gango
Natalio jeszcze raz bardzo dziękujemy za niezapomniane wrażenia!!! Podczas dzisiejszej wycieczki po Malcie! To był naprawdę ejscytujacy dzień pełen pięknych widoków miejsc i lokalnych smaczków i ciekawostek Widać było że robisz to co kochasz!!! Ściskamy gorąco! Będziemy Cię jak najbardziej polecać innym z całego serca!!! Pozdrawiamy.
A jedzenie pycha , aż zaskoczona byłam goscinnoscia podczas wycieczki 🙂 pierwsza taka wycieczka naprawdę ..ale coś chyba jest w tym ostatnio znalazłam w restauracji napis:
„Wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu.”
I widać że jesteś pasjonatką tego co robisz dziekuje
Pozdrawiam serdecznie
Magda Babiaz
Dziękujemy Natalia za bajeczny dzień pełen wrażeń i niespodzianek kulinarnych. Wycieczka z Tobą na lata zostanie w naszej pamięci.
Monia Karpińska
Pani Natalio wycieczki z Panią to najlepszy sposób na poznanie Malty od podszewki. Piękne widoki, niesamowite miejsca i świetnie opowiedziane. Będziemy Cię polecać wszystkim co wybierają się na Maltę!!! Pozdrawiamy i do zobaczenia następnym razem!!
Weronika Paweł i Narvib
Dziękujemy bardzo Pozdrawiamy było super super. Pierwszy raz taka super wycieczka i taki super przewodnik.
Sławomir Grenda
Natalio jeszcze raz bardzo bardzo dziękujemy za wspaniałe spędzony z Tobą czas pokazałaś nam cala Maltę . Twoja energia udziela nam się do dziś dzień mieliśmy przyjemność być również na wyspie Gozo ,gdzie się zaręczyliśmy 💍
Był to magiczny czas który zostanie z nami na zawsze . Cały czas wspominamy ile Energi i radości nam przekazałaś,jak pięknie przedstawiłaś nam wyspę
No i nie możemy zapomnieć o poczestunkach które dostarczalas nam przez cały dzień, dzięki czemu nasze brzuszki ciągle byle pełne.
Jesteś wspaniała osobą
Wszystkim którzy chcą odwiedzić te magiczne miejsce polecamy aby zwrócili się do Ciebie …
Mam nadzieję że jeszcze się spotkamy na nie jednej wycieczce
Pozdrawiam Sara & Paweł (z Bydgoszczy)
Natalia pięknie dziękujemy za wspaniały dzień na Malcie. Cała moja ekipa zachwycona wycieczką – jak to wszystko było wspaniale zorganizowane to ja nie mogę wyjść z podziwu. Tyle ciekawostek i życiowych informacji. Nie ma lepszego sposobu na poczucie klimatu Malty. Do tego trafiła nam się przepiękna pogoda i podziwianie resztek gradu w Rabat. Pozdrawiamy i na pewno wrócimy
Bogusława z ekipą
Pani Natalio, Bardzo dziękujemy za wczorajszą wycieczkę pełną doznań kulinarnych, widokowych oraz kulturowych.
Będziemy panią polecać w swojej rodzinie jako najlepszego przewodnika po Malcie
Sebastian Kucharczyk
Dziękujemy Natalia za 2 świetne dni z Tobą na Gozo i na wycieczce po Malcie. Bardzosie cieszymy ze mogliśmy poznać Maltę z Tobą!!!! Super wyprawa
Marta Dobrowska
Dziękujemy♥️. Z całego serca polecam Natalię jako przewodniczkę♥️. Jest niesamowicie uśmiechnięta, pełna energii i pozytywnego nastawienia, którym zaraża wszystkich uczestników. Wycieczki były wspaniałe – świetna organizacja. Odpowiednio dobrane trasy z najważniejszymi zabytkami, piękne i unikalne uliczki oraz mnóstwo ciekawych historii i anegdot. Pani Natalia opowiada w bardzo ciekawy i humorystyczny sposób, dzięki czemu czas mijał zdecydowanie za szybko. Atmosfera była luźna i bardzo przyjemna- dokładnie taka jakiej oczekuje się od idealnej wycieczki. To nie było tylko zwiedzanie, ale prawdziwa przyjemność i świetne doświadczenie
Monika Orłowska
Dziękujemy serdecznie. To była niezapomniana wycieczka.Spięła wszystko co nizbędne – mimo iż była to moja drugą odsłona Gozo.Pan Kamil spisał się na medal – kompetentny i mega dowcipny.Super.Dziękujemy
Monika Siemieniuk
Dzień dobry w czerwcu ubiegłego roku byłem na Malcie i zapisałem się na dwie wspaniałe wycieczki z przewodnikiem panią Sabiną to był wspaniały czas bardzo miło wspominam tamte chwile pozdrawiam serdecznie panie z Maltatraveguide będę polecać moim znajomym pani biuro. Zakochany w Malcie podróżnik
Łukasz Paweł Góra
Witamy, właśnie wróciliśmy z wycieczki,chcemy podziękować Pani Natalio za ciekawe wycieczki i. upominek.Malta bardzo nam się podoba,jest oryginalna i może jeszcze kiedyś tu wrócimy.Serdecznie pozdrawiamy
Dorota I Wacław
Pani Natalio, pięknie dziękujemy za wspaniałą wycieczkę, będziemy polecac
Ilona Wiśniewska
My też dziękujemy za wspaniałą wycieczkę a kawa po maltański z daktylami to rewelacja pozdrawiamy
Barbara Żurek
Pani Natalio, dziękujemy pięknie za wczorajszą wycieczkę objazdową po Malcie. Było na prawdę na bogato: wspaniały program, mnóstwo opowiedzianych historii i anegdot, ujmujący sposób narracji, no i te przemiłe niespodzianki. Za maltańską kawę – podziękowania szczególne. Każdy odwiedzający Maltę turysta powinien trafić na Pani wycieczkę. Co najmniej jedną. Wtedy zrozumie i pokocha to miejsce. Jeszcze raz wielkie ukłony i do zobaczenia no kolejnych trasach.
Barbara Walczak
Dziękujemy bardzo za przepiękne wycieczki, informacje, ciekawostki, które na długo pozostaną w naszej pamięci. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie, rzadko spotyka się taki duet. Pozdrawiamy serdecznie, na pewno będziemy polecać Natalię i Kamila
Renata Pysk
Kochana Pani Natalio, bardzo dziękujemy za dzisiejszą podróż po Malcie. Było pięknie, smacznie, romantycznie, ciekawie i bardzo miło 😀 Nigdy wcześniej nie znałam takiego przewodnika, który aż tak dobrze zadbałby o swoich turystów. Już za Panią tęsknimy.
Pozdrawiamy serdecznie
Ania, Mirek, Kasia, Michał i Krzyś
Pani Natalio, wycieczka z Panią Sabiną w piątek po przepięknej wyspie Gozo zostanie na długo w naszej pamięci .Będziemy polecać Pani biuro każdemu kto tutaj przyleci i będzie poszukiwał wycieczek! Naprawdę, organizacja na najwyższym poziomie…
Proszę przekazać podziękowania Pani Sabinie, jest rewelacyjna w tym co robi… uśmiech i dobra energia od Pani bijąca udziela się wszystkim dookoła!!!
Gozo wyryło się w naszym sercu już na zawsze i na pewno wrócimy
Pozdrawiamy serdecznie
Ewelina i Piotr Migo
Pani Natalio
Serdecznie dziękujemy za wspaniale zorganizowana wycieczkę . Duża dawka zwiedzania , duża dawka humoru, słoneczko na zawałanie.
Jest Pani odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Widać, ze robi to Pani z pasją.
Dziękujemy raz jeszcze.
Uściski i dużo słoneczka
Justyna
Bardzo dziękujemy za super wycieczki wczoraj i dzisiaj, było super, pozdrawiam serdecznie,
Beata
Dziękujemy za fajną zabawę na obu wycieczkach… Wróciliśmy do Polski i cieszymy oczy zdjęciami z tych miejsc w które nas zabrałaś
Ewelina Swicek
Dzień dobry Pani Natalio. Dziękujemy za wspólną wycieczkę. Za Pani energię i mnóstwo ciekawych zdań o Malcie. Świetna organizacja ! Będziemy gorąco polecać:-) Wszystkiego dobrego
Iwona Okoniewska
Dzien dobry Pani Natalio. My już w domku, szczęsliwie dotarlismy na miejsce. Chciałam podziękować za świetną organizację wycieczki. Zaraziła nas Pani pozytywną energią i pomimo sredniej pogody panujacej tego dnia i naszych obaw udalo sie Pani je rozwiać i sprawić, ze dlugo jeszcze bedziemy wspominac ten wspaniały dzień. Malta jest cudowna, ale klimat i wspomnienia tworzą ludzie.
Angelika
Dzięki Tobie na pewno wrócimy , zarażasz optymizmem oraz uśmiechem i serdecznością aż chce się żyć dajesz mnóstwo pozytywnej energii a Twoje opowieści można słuchać i słuchać życzymy trzymaj tak dalej oraz mnóstwa sukcesów i dalszego rozwoju do zobaczenia
Paweł Mizak
Dzień dobry wycieczka wczoraj z Kamilem super sprawa, dziękujemy i życzymy powodzenia na innych trupach pozdrawiamy
Marcin z synami
Pani Natalio,
Jesteśmy już po dwóch wycieczkach i chcielibyśmy serdecznie podziękować za pełen profesjonalizm. Obie wycieczki były dopracowane w każdym detalu – wszystko świetnie zorganizowane i przemyślane.
Pan Kamil to znakomity przewodnik – opowiada w niezwykle ciekawy sposób, dzieli się wieloma interesującymi informacjami i historiami. To osoba na właściwym stanowisku, pełna zaangażowania i pasji.
Z przyjemnością będziemy polecać Państwa usługi innym.
Serdecznie dziękujemy!
Martyna
Pani Natalio,
serdecznie dziękujemy za wspaniałą wycieczkę na Gozo oraz za świetnie spędzony czas. Dzięki Pani zaangażowaniu, energii i miłej atmosferze ten dzień był pełen pięknych widoków, ciekawych opowieści i niezapomnianych chwil. To była prawdziwa przyjemność — jeszcze raz dziękujemy i mamy wielką nadzieję DO ZOBACZENIA
Monika Motyla
Bardzo ci dziękuję. To był niezapomniany czas. Cudowne miejsca.
Twoje serce które wkładasz w to co robisz jest czymś wyjątkowym. Jesteś cudowną osobą. Masz świetną ekipę.
Wszystko zorganizowane na najwyższym poziomie.
Jestem zachwycona i napewno wrócę z dziećmi żeby zobaczyć z Tobą wyspę Gozo bardzo ci dziękuję
Dziś zamówiłaś nam słońce na cały dzień i za to ci dziękuje. Do zobaczenia
Karolina Grzonka
Dziękujemy bardzo.
Wspomnienia cudowne, organizacja wycieczki to mistrzostwo.
Agnieszka Rowińska
Pani Natalio dziękujemy za wspaniałą wycieczkę, cudowną atmosferę, pozytywną energię, barwne opowieści, pyszne jedzonko no i Pani uśmiech!!!!!
Dzisiaj wracamy do domu… mrożonej Polski, chciałoby się tu zostać, bo jest tak cudnie.
Wioletta
Z całego serca dziękujemy za dwie wspaniałe wycieczki: Gozo z Panem Kamilem oraz „Perły Malty” z Panią Natalią. Obie były doskonale zorganizowane i dopracowane w każdym szczególe.
Pan Kamil to świetny przewodnik. Dzielił się z nami licznymi ciekawostkami oraz historiami, które sprawiły, że odwiedzane miejsca nabrały wyjątkowego charakteru.
Wycieczka z Panią Natalią była wyjątkowym doświadczeniem. Ogromna wiedza, pasja, serce wkładane w pracę oraz miłe niespodzianki sprawiły, że był to wspaniały dzień. Profesjonalizm połączony z serdeczną atmosferą.
Bardzo dziękujemy za zdjęcia
Anna Wasiak
Super wycieczka Pani Natalio, godna polecenia. Pozdrawiam serdecznie
Honorata Bereda
Bardzo dziękujemy, dużo podróżujemy ale na takiej wycieczce jeszcze nigdy nie byliśmy dlatego napewno damy ocenę i polecimy znajomym
Norbert Jachura
My również bardzo dziękujemy za wspaniałą wycieczkę. Będziemy polecać biuro wszystkim znajomym i nieznajomym. Pozdrawiamy serdecznie, uczestnicy wycieczki z hotelu Qawra Palace.
Elżbieta Trzcionka
Droga Natalio chciałabym bardzo podziękować za wspaniałe wycieczki , niesamowitą opiekuńczość i troskę z Twojej strony jak również pełen profesjonalizm bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie, z wyrazami wdzięczności
Urszula Knapik
Dziękujemy Pani Natalio!
Świetna wycieczka , świetnie zorganizowana , czas spędzony bardzo miło i zobaczyłyśmy tak wiele w krótkim czasie!
Dziękujemy raz jeszcze !
Marią Mialkas
Bardzo dziękujemy.Jesteś Aniołem.Dzień dzisiejszy to wielka frajda.Pozdrawizmy
Aleksandra
Dołącz do nas














































Wycieczka super, piękne i mnóstwo niespodzianek, pani Natalia najlepsza!!!
Bardzo dziękujemy za super spędzony czas, Malta przepiękna, wycieczka super, mnóstwo niespodzianek, pani Natalia najlepsza!!!