✅ Dziękujemy za wspaniały dzień, wspólne zwiedzanie i najważniejsze za miłe towarzystwo.

Bożena i Darek.

Malta rekomendacje

✅ Kochana Natalko, Bardzo Ci dziękuję za oprowadzenie mojej grupy🥰🥰🥰. Ludzie byli bardzo zadowoleni i bardzo Cię polubili🤩.
Pamiętaj o tym,co powiedziałam. Jeśli będziesz cokolwiek potrzebowac,to proszę dzwoń,pisz,pytaj. Z mojej strony nie ma żadnego problemu.
Całuję mocno i pozdrawiam Cię z zimnego i zamglonego Krakowa.

Ewa

Rekomendacje Malta Ewa Krakow

✅ Bardzo dziękujemy za dzisiejszą wycieczkę, doznania widokowe niesamowite, zdjęcia przepiękne, wspomnienia zostaną na zawsze, a pani przewodnik Natalia jest najlepsza.

Pozdrawiamy serdecznie, Grzegorz i Basia

Valletta Malta rekomendacje

✅ Pani Natalio. Dziękujemy za piękny dzień. Z pewnością wrócimy na Maltę z córkami i będę się kontaktował w temacie organizacji zwiedzania za jakieś pół roku.

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam. Daniel „z Trójmiasta”

✅ Dziękujemy za mile spędzony czas.

Od lewej???? Marta, Daniel, Michał i Magda.

✅ Raz jeszcze dziękujemy za przesympatyczną wycieczkę, pokazała nam Pani wszystko to co było i jest warte zapamiętania, oprócz tego te opowieści z Pani domu, te zwyczaje w tak fajny humorystyczny sposób przekazane nie sposób zapomnieć/
Być może do zobaczenia na Malcie!!!

Pozdrawiam Kasia Sidor-Stasiecka

Rekomendacje Kasia Sidor-Stasiecka

✅ Wycieczka poprowadzona przez Panią Natalię naprawdę godna polecenia. Podczas wycieczki oprócz zwiedzania bardzo ciekawych miejsc dowiedzieliśmy się dużo interesujących rzeczy o kulturze, zwyczajach i przyzwyczajeniach. jej mieszkańców. Pani Natalia dołożyła od siebie trochę młodzieńczej energii i poczucia humoru. Serdecznie wszystkim polecamy.

Piotr Papierski

Wycieczka Malta

✅ Właśnie wróciliśmy z 3 dniowego pobytu na Malcie. Dzięki pani Natalii w tym krótkim czasie zwiedziliśmy najciekawsze miejsca i zabytki Malty (2 wycieczki) a także zaliczyliśmy najlepsze plaże. Pani Natalia jest profesjonalistką, dobrze zorganizowaną i przemiłą osobą. To był wspaniale spędzony czas. Polecamy panią Natalię jako doskonałego organizatora wolnego czasu i przewodnika wycieczek – i to za bardzo umiarkowaną cenę.

Hania z mężem

wycieczki na Malce

✅ Pani Natalio. Dziękujemy z całego serca za wspaniały program Malta w pigułce i ciekawostki, które tak pięknie i z humorem Pani opowiada. Ma Pani niesamowitą energię. Cudownie było. Dziękujemy i do zobaczenia!

Agnieszka Kurowska

Rekomendacje Malta Agnieszka

✅ Ogromne dzięki za wspólne spędzone dwa dni i już tęsknimy za Maltą. Pozdrawiamy z Polski😘😘

Marzena Grzyb

✅ Dziękujemy Pani Natalio za piękne 2 dni i pozdrawiamy już z Polski!

Anna Borowiec-Ostręga

Rekomendacje Malta Marzena Grzyb

✅ Rewelacyjne dwa dni spędzone na zwiedzaniu Malty i Gozo, polecam Natalię, dostosowuje program wycieczki do oczekiwań zwiedzających. Jeśli będziecie na Malcie dzwońcie do Natalii 😁!
Natalia jeszcze raz dziękujemy!

Marcin Karcz

Rekomendacje Malta Marcin Karcz

✅ Dziekuję za super wycieczkę. Mam piekne wspomnienia, pozdrawiamy ciepło.❤️

✅ Jeden z najlepszych dni spędzonych w moim życiu. Perły Malty – a właściwie jej smaki i zapachy????Fantastyczny mix przeszłości z przyszłością.
Malta – jedyna w swoim rodzaju. ????

Rafał Tomala

Rekomendacje Rafał Tomala

✅ Dziękuję serdecznie była Pani niesamowita. Dziękujemy jeszcze raz za podróż!

Adam Trwański

Rekomendacje Malta Adam Trwański

✅ Dziękujemy za wspaniały dzień, choć męczący, to pełen wrażeń i atrakcji.

✅ Natalia jestesmy bardzo zadowoleni i pełni podziwu twojej wiedzy i profezonalizmu jestes wielka nie mogliśmy za toba podążać bylo super super babka. Dotarliśmy do domu svzesliwieb❤️❤️❤️💋🌿

Rekomendacje Malta tour

✅ Dziękujemy bardzo za wspaniały dzień🙂 Z pewnością będziemy polecać i mamy nadzieję, że jeszcze tu wrócimy🙂🥰

Rekomendacje Malta Natalia I Ola

Natalia I Ola

✅ Bardzo dziękujemy za piękna wycieczkę. Wiele nauczyliśmy się o Malcie, stała się dla nas taka bliska i oswojona. Pozdrawiamy.

Edyta Borkowska

Rekomendacje Edyta Borkowska

✅ Pani Natalio! Właśnie wylądowaliśmy we Wrocławiu🤗Dziękujemy za to, że była Pani naszym przewodnikiem po Malcie. Z całą pewnością wrócimy na Maltę i … pod Pani skrzydła 😳Do zobaczenia! Wszystkiego dobrego!

Kasia Kordek

✅ Pani Natalio dziękuję w imieniu corki Emilki za piękną wycieczkę. Przyjechała zachwycona. Dzięki Pani pasji 😊 Dziekuje jeszcze raz.

✅ Polecam. Spędziliśmy z Natalią kilka godzin na takiej wycieczce. Spacer, opowieści o historii, tradycji i normalnym życiu na Malcie.

Dziękujemy. Ireneusz Dzięciołowski

✅ Dziękuję wycieczka byla super pozdrawiam!

Edyta Śrubarczyk

✅ Dziękuję Kochana i cieszę się że mogłam z Tobą spędzić tak cudowny czas (smiley) … zawsze jak będę na Malcie to tylko z Tobą 😘😘😘

Iwonna

✅ Pani Natalio, bardzo dziękujemy za wspaniały dzień! Spędziłyśmy bardzo przyjemny dzień z cudowną Panią przewodnik. Jest to osoba z pasją, kochająca Maltę, z poczuciem humoru, olbrzymią wiedzą.Pani Natalia dopasowuje się do potrzeb i oczekiwań grupy. Jesteśmy bardzo wdzięczne i polecamy z czystym sumieniem. Dziewczyny z Somonina. Pozdrawiamy serdecznie. 😊😊😊

✅ Natalia jest bardzo miła i opowiada różne ciekawostki których nie wyczytacie w żadnym przewodniku. Polecam 👍

Beata Nowicka

✅ Jeśli jeszcze nie zakochaliście się w Malcie i Gozo, to z Panią Natalią jest to kwestia czasu! Przemiło spędzony czas!

Katarzyna Jajuga

✅ Dziękujemy serdecznie, było cudownie😊 Opowieści od serca, a nie „suche” historie. Zapamiętamy wycieczkę na długo😊

Marta Rożewska

✅ Dzisiaj byłam na wspaniałej wycieczce po wyspie Gozo z Carmelą Natalią Polecam wszystkim Natalie to wspaniała miła i ciepła osoba. Wprowadziła nas w klimat wyspy jej piękne klify cudowne wąskie uliczki stolicy Wiktorii Dzień zakończyliśmy maltańskim piwem CIS i mrożoną kawą w kafejce na placu w centrum. DZIĘKUJĘ NATALIO🌞❤️ — in San Pawl il-Baħar.

Lila Szlifierska

✅ Polecamy Panią Natalia Coleiro z całego serca!

Robert Klimek

✅ Polecam serdecznie tą wycieczkę z Panią Natalią, opowiada bardzo ciekawie i ma ogromną wiedzę, oprócz tego zna zwyczaje i śmieszne historyjki Maltańczyków, 4h minęły niezauważenie. Pokazała nam przepiękne punkty widokowe, podała namiary na pyszne restauracje, doradziła co kupić wyjeżdżając. Polecam z całego serca ❤️

Natalia Pytel

✅ Dziękujemy za miłą i sprawną organizację wycieczki po Malcie. Towarzystwo Pani Natalii bardzo usprawnia docieranie do odległych miejsc, a także przybliża liczne informacje o archipelagu Maltańskim.

Jacek Węgrzyn

✅ Dziękujemy za miłą wycieczkę i pokazanie przepięknych miejsc. Gratulujemy wiedzy oraz bardzo sympatycznego usposobienia 😊 To był niezwykle przyjemnie spędzony dzień ☀️ Pozdrawiamy serdecznie!

Natalia Kordala

✅ Dziekujemy za wspaniale spędzony czas. Jest pani świetna.

Kamila Mich

✅  Dziękujemy za cudowną wycieczkę!

Kinga Koszatka

✅ Serdecznie dziękujemy za wspaniałą wycieczkę w sobotę. Pogoda dopisała nam do końca pobytu na Malcie. A dzisiaj już jesteśmy w Polsce i obserwujemy pierwsze objawy zimy. Pozdrawiamy serdecznie z pięknej Bobowej….

Agata Wrona

Dołącz do nas